Uživatelů aplikace Brňáci pro Brno přibývá

Čísla ukazují, že Brňané si projekt BPB oblíbili. Počet uživatelů od roku 2010, kdy byl projekt pro veřejnost spuštěn, totiž stále stoupá. Městská společnost Brněnské komunikace a.s. (BKOM) eviduje na webovém rozhraní 453 aktivních uživatelů. Přímo u aplikace BKOM zatím eviduje na zařízeních s operačním systémem iOs 33 stažení a Android 36 stažení.

Web i aplikace se dá používat s registrací i bez ní. Zaregistrovat se ovšem vyplatí, protože to obnáší určité výhody. Například se vám nabídne možnost zobrazit vlastní závady a být informován o průběhu jejich řešení. Registrovaní uživatelé mají po celou dobu přehled o tom, v jakém stavu se závada nachází (otevřeno – závada zatím nepřijata technikem BKOM, zamítnuto – závada je již evidována nebo její řešení není v kompetenci BKOM).

Registrovat se můžete snadno pomocí odkazu v horním panelu nebo v rámci zadávání závady. Při registraci je třeba zadat platnou emailovou adresu a heslo. Minimální délka hesla je pět znaků. Po úspěšné registraci vám bude zaslán informativní email s odkazem pro aktivaci. Heslo k vašemu účtu můžete měnit. Registrace je možná i pomocí vašeho účtu na Facebooku. V současnosti BKOM eviduje 128 registrovaných uživatelů.

< Všechny aktuality